Nabídka pro rodiny s dětmi.

Vycházky pro nejmladší

V současnosti realizuji vycházky pro děti pouze jako zaměstnanec Muzea hl. m. Prahy.

Pro prvňáčky a druháky (6-8let)  nabízím šest tematických vycházek, které naleznete v odkazu Nabídka pro nejmenší.

chacha

Procházky pro děti 9-12 let..

Pro děti ve věkové kategorii 9-12 let nabízím hravé vycházky, které zábavnou formou mají za úkol seznámit děti se základními informacemi o pamětihodnostech Prahy. Vycházky mohou být “ušité na míru” dle Vašeho přání : zda se budeme s dětmi hravou formou učit o domovních znameních, Staroměstské radnici, či např. Pražském Hradě, záleží zcela na Vás. Vycházka trvá 1,5 - 2 hodiny.

Procházky pro děti 12-15 let.

Pro starší  (12-15 let) mám připravené  již náročnější vycházky i možnost “programů na míru”. Kromě klasických okruhů (Pražský Hrad, Vyšehrad atd.), které již přednáším podrobněji a náročněji, nabízím i tematické prohlídky jakými jsou oblíbená Franz Kafka a Josefov.

Mohu připravit i individuální program pro Vaše děti - prohlídky Prahy podle architektonického vývoje (např. Praha barokní, Gotika v Praze aj.), nebo zpracovat prohlídku se zaměřením na konkrétní historické události např. II.stavovské povstání, Za stopami husitů či se zaměřit na méně obvyklá (o to zajímavější) témata, např. Po stopách ruské emigrace, Za barokní duší Prahy aj., viz Tematické vycházky

Prohlídka pro starší děti trvá obvykle 2 - 3 hodiny. V případě zájmu mohu domluvit pro váš  kolektiv i vstup do objektů jakými jsou kostely, kláštery, památkové objekty apod.