Prohlídka Prahy

Jedete do Prahy poprvé? V Praze jste už byli, ale neměli jste čas na prohlídku?

Pro Vás je určena má nabídka “klasických” prohlídek - především historického jádra města Prahy. Ráda Vás provedu Pražským Hradem, Malou Stranou, Starým i Novým Městem, ráda Vám ukáži zajímavosti Karlova mostu. Jednoduše řečeno - seznámím Vás s tím nejdůležitějším, co můžete v Praze vidět.

Znáte dobře historické jádro Prahy, ale nenavštívili jste některé interiéry?

Mohu Vás provést Starým královským palácem na Pražském hradě, katedrálou sv.Víta, Staroměstskou radnicí. Dozvíte se nejen o historii těchto objektů, ale i mnohé o uměleckých a architektonických památkách dochovaných v interiérech.

Nebyli jste ještě nikdy v pražském ghettu?

Navštivte ho se mnou! Projdeme celý Josefov a povíme si o všem, co již nelze vidět, ale prohlédneme si i exteriéry všech staveb, které zůstaly zachovány a díky nimž se stalo pražské ghetto jedním z nejvyhledávynějších míst nejen v Praze, ale i v Evropě.

Znáte Josefov, ale nikdy jste nenavštívili expozii Židovského muzea?

Ráda Vás provedu interiéry synagog a obřadní síně, navštívíte se mnou pražský židovský hřbitov a projdeme celou expozicí Židovského muzea. Dozvíte se poutavou a dramatickou historii této pražské enklávy.

Chtěli byste o Praze vědět něco nevšedního? Zajímá Vás konkrétní téma?

Obraťte se se svým přáním na mne. Mohu zpracovat libovolné téma, které Vás zajímá. (Jako příklad uvedu, že pro jednoho ze svých klientů jsem např. připravila vycházku o historii pražských holičů.)